Пікун Леся Василівна

Доцент кафедри германської філології, кандидат філологічних наук.

Pikun Lesia

 Associate Professor of the Department of German Philology, Candidate of Philology, PhD

ORCID iD0000-0002-3072-2173

На факультеті працює з 2000 року.

З 2006 р. по теперішній час доцент Пікун Л.В. працює на посаді доцента кафедри германської філології  Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Освіта:

  •  У 1997 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка, має диплом за спеціальністю «Історія та англійська мова».
  • У 2000 році закінчила магістратуру Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, має диплом за спеціальністю «Англійська мова та література».
  • З 2002 року по 2006 рік навчалася в аспірантурі кафедри теорії та історії світової літератури Київського національного лінгвістичного університету.
  • З 2008 по теперішній час працює на посаді доцента кафедри германської філології  Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Навчальні дисципліни: Історія зарубіжної літератури (Середні віки та Відродження), Історія зарубіжної літератури (ХІХ ст.), Історія зарубіжної літератури (ХХ ст.), Історія зарубіжної літератури (сучасність), Історія зарубіжної літератури (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.), Аналіз літературного твору, Практика усного та писемного мовлення.

Наукові інтереси: література романтизму, література постмодернізму, літературна гра, дзеркальна гра набутками культури, робочий зошит, проектна діяльність.

Наукові досягнення:

 Захист кандидатської дисертації на тему: «Дзеркальна гра набутками культури: романтична та постмодерністська модель (на матеріалі романів М.Шеллі “Франкенштейн, або Сучасний Прометей” і П.Зюскінда “Парфуми. Історія одного вбивці”)”, що підтверджено дипломом ВАК України від 09.11.2006 р. (протокол № 52-06/10).

Загальний обсяг друкованих наукових та навчально-методичних праць становить понад 30 робіт.

Навчально-методична діяльність:

Розробка й упровадження в навчальну діяльність робочих зошитів з курсів Історія зарубіжної літератури для ІІ і ІІІ курсів для інтенсифікації та контролю роботи студентів. Організація колективної проектної діяльності студентів з курсів Історія зарубіжної літератури ІІ-ІV курсів (бакалаврат) та І-ІІ курсів (магістратура).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет