Велика подорож починається з першого кроку

Так, навчання в університеті – це велика подорож. Навряд чи хтось не погодиться. Для когось легка й цікава, для когось нездоланна. Але всі йдуть уперед, ідуть крок за кроком. Щоб навчитися. Головне – навчитися працювати з інформацією.

Не знаю, що вчить цьому краще, ніж наукова робота. І в цьому ми зробили перший крок. Студенти-першокурсники «англійського відділення» цілий семестр розбиралися з тим, чого колись вони будуть навчати, – з мовою. Складно? Авжеж. Бо як розбиратися з тим, чого не побачиш, не почуєш, не помацаєш? Скажете: чому це мову не можна почути? Наші студенти вже знають. І не тільки тому, що збирали цей пазл на лекціях і практичних зі вступу до мовознавства. Але й тому, що більшість із них самотужки досліджували окремі мовознавчі питання.

А потім ми два дні ділилися своїми напрацюваннями. Доповіді, презентації, відповіді на запитання – все, як на справжній науковій конференції. Зрозуміло, всі ми різні. Комусь було легше, комусь складніше. Комусь більше сподобалося відчути себе дослідником, комусь менше. Але ми зробили цей крок.

Хочеться, щоб це був крок сходження до справжнього зоряного небосхилу. А чому б і ні? Per aspera ad astra)))

 доц. О.Г. Васильєва


Створено записів: 185

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет