Відеоблогінг: як філологи підкорювали соцмережі

   Академія Української Преси та Національна спілка журналістів України за підтримки фонду Фрідріха Наумана активно проводить семінари та тренінги з журналістики, медіаграмотності, де постійними експертами є Валерій Іванов, президент української преси, доктор філологічних наук, професор, Андрій Юричко, медіатренер, кандидат філологічних наук, викладач КНУ імені Т.Г.Шевченка, Сергій Сєднєв, продюсер цифрового контенту, керівник діяльності відеовиробництва. 

   12 та 13 вересня відбувся семінар на тему «Відеоблогінг: між популізмом і журналістськими стандартами. Як створити унікальний контект», який відбувся у Чернігові, у готелі «RiverSide». Студенти філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка традиційно стали учасниками такого заходу, мали можливість відчути себе справжніми блогерами, дізналися таємниці вдалої відеозйомки та як створити гарний контент. 

   Експерти презентували новітні тенденції відеоблогінгу, його стандарти, ознайомили з видами контенту в різних соцмережах та певними додатками, які допомагають створювати якісний матеріал, яким має бути зворотній зв’язок з аудиторією та обговорили роль оформлення каналу, його стиль та подачу інформації. 

   Студенти виконували різні вправи: знімали власні відео за окресленими стандартами, монтували їх, після чого кожний ролик переглядали в аудиторії, обговорювали усі плюси та мінуси з метою покращення наступного контенту. 

   На семінарі була дружня атмосфера та багато жартів, усі мали можливість проявити себе, поділитися власним досвідом та здобути нові знання, адже експерти із задоволенням відповідали на всі запитання аудиторії, тому студенти вже з нетерпінням очікують нового семінару від Академії Української преси та Національної спілки журналістів України.

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет