Діалог культур: Україна – Німеччина

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. В рамках проведення українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері кафедрою іноземних мов філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка спільно з Німецькою службою академічних обмінів 7 грудня 2017 року проведено перший міжнародний науково-практичний семінар «Діалог культур: Україна – Німеччина». 

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

Міжнародний науково-практичний семінар «Діалог культур: Україна – Німеччина» був присвячений країнознавчим проблемам та питанням методики викладання німецької мови. Учасники семінару отримали нові методичні ідеї для проведення сучасного діяльнісно орієнтованого заняття з німецької мови, обговорили суспільні та політичні проблеми двох країн у сьогоденні. 

Презентаторами семінару були Лектори DAAD в Україні Анна Ланге, (Національний технічний університет України “КПІ”) та Карстен Грунвальдт, (Сумський національний аграрний університет). До роботи семінару долучилися не лише студенти та викладачі нашого університету, а й викладачі інших закладів вищої освіти міста Чернігова. 

Відтепер проведення міжнародного семінару стане традиційним. Наступну зустріч заплановано на березень 2018 року. Окрім семінару, учасники матимуть можливість скласти On-SET Test тестового центру TestDaF.


Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет