Естафета Чемпіонів

Продовжується плідна робота викладачів філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX in Ukraine за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.
У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, Гергуль С.М., Городнича Л.В., Деркач Н.В., Лілік О.О., Ольховик М.В., Сазонова О.В., Чередник Т.П. презентували свої здобутки у «Естафеті чемпіонів», яка проходить у межах цього проєкту. Викладачами було представлено результати грантової програми «Навчись сам – навчи інших», зокрема, імплементацію інфомедійної грамотності у викладання уроків української мови та літератури, зарубіжної літератури, у процес вивчення англійської мови, а також проведення позакласних заходів під час проходження студентами філологічного факультету педагогічної практики. Менеджерка з підвищення потенціалу Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX Олена Тараненко і регіональна координаторка проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» в Чернігівській області Олександра Розумієнко високо оцінили досягнення команди філологічного факультету та запропонували продовжувати спільну діяльність.
Родзинкою зустрічі стали виступи магістранток Шевченко В., Кашук А., які представили літературну гру «Незвіданий Шевченко» та Вакули М., яка презентувала доповідь «Від кріпака до супер героя».


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет