#залишайсявдома та приєднуйся до родини НУЧК!

   Із початком режиму самоізоляції зовсім обсіли деструктивні думки? Не біда – наш факультет залюбки дасть раду та не дозволить нудьгувати! 

   Усе не доходили руки до художньої літератури? Зараз є змога присвятити час захопливим книгам. Не вистачало часу для вивчення іноземних мов? Нарешті є можливість вивчити дещо нове і корисне. 

   Завдяки сучасним технологіям викладачі навіть під час карантину лише на відстані відеодзвінка, протягом пари у Zoom вони готові відповісти на питання щодо прочитаної літератури, а також залюбки поспілкуються з групою англійською та німецькою мовами. Нині нам доступна можливість навчатись у домашній атмосфері: поряд із зошитами та словниками парує кава, робоче місце вибираєш сам (комусь подобається долучатись до відеоконференції, перебуваючи за своїм письмовим столом, комусь – на балконі), а до роботи над матеріалом можна залучити домашнього улюбленця. 

   Філологам не доводиться сумувати навіть під час самоізоляції – маємо розмаїті можливості для саморозвитку та самореалізації, регулярність занять у режимі онлайн та завдань у гугл класах розвіює сплін і нагадує про те, що навчання триває, а дружня атмосфера в групі допомагає не занепадати духом у ці важкі часи. 

#залишайсявдома та приєднуйся до родини НУЧК!


Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет