Кохання на філфаці

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Тож і студенти нашого факультету не обминули таке дійство.

   14 лютого, у 418 аудиторії, студенти другого та третього курсів «дарували свою любов». Захід відбувся під керівництвом Олени Сазонової. 

   Протягом усього свята студенти презентували історії кохання таких відомих людей таких як: Жорж Санд, Айседора Дункан, Гордон Крейг, Байрон та багато інших. Та попри серйозні розмови, студенти не відмовилися від танців, гумористичних сценок і навіть музичного експерименту, а саме – пісні на слова Ю.Андруховича. Емоційною ж кульмінацією заходу стализворушливі історії з рубрики «Невигадані історії з інету».

   Усі присутні мали змогу поповнити свою колекцію фільмів про кохання, переглянути презентації та відео-фрагменти на тематику свята. Також, гості дійства отримали оригінальні мотиватори «Love is» та були запрошені відвідати фотозону.

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет