Медіатиждень, день другий

26.10.2021 року у рамках тижня МЕДІАГРАМОТНОСТІ на платформі ZOOM відбулася зустріч викладачів і студентів 2 та 4 курсів. Спікерами виступали Марина Ольховик, Лариса Городнича і Світлана Гергуль. Атмосфера була дружня і кожен мав можливість висловитися й бути почутим. 

Захід був насичений цікавими завданнями, вправами, опитуваннями,спрямованими на розвиток критичного мислення. Студенти працювали в групах, об’єднавши свої сили на доведення чи спростування певних тез. Умежах заходу присутні могли дізналися про когнітивний принцип «ілюзія обману» та феномена наївного реалізму. Особливо пожвавлену увагу студентів викликало завдання з Інстаграм-акаунтами віртуальних моделей: штучно створені персонажі, що досить реалістично ведуть сторінку в мережі,яку не можливо відрізнити від справжніх. Завдання під назвою «Що зображено на картинці» дозволило зрозуміти, що світ не такий простий, як здається. Звичні речі, як от ліфт, інтернет, електроенергія працюють зовсім незвіданим для багатьох способом. Ми навіть не задумуємося про механізм.

Створена у кінці конференції хмаринка слів довела, що заняття було надзвичайно цікавим, захоплюючим, сучасним, а головне – студентам хочеться ще більше такого формату зустрічей, а це говорить про безперечний успіх заходу

​Люба Пономернко


Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет