Музичні перформенси в студентському театрі «EX LIBBIS»

 Навчання культурі та мистецтву на філологічному факультеті можливе як у формальному, так і у дуже невимушеному інтерактивному ключі. Адже тих, кого об’єднує любов до експериментів та музики, сміливо шукайте у театрі ««EX LIBBIS».

   У перших числах березня на запрошення художнього керівника Марини Каранди до нас завітала доцент кафедри мистецтв Валерія Вергунова, щоб перетворити нас на справжніх перформерів. Нас – це двадцять аматорів, які прагнули прокачати своє почуття ритму та мелодійності. А до того ж таланти і фантазію. Але чи всі ми володіємо скрипкою або гітарою? Звісно ні, та не варто засмучуватися, виявляється існує універсальний музичний інструмент, який точно є у кожного – наше тіло. У четвер, 5 весняного дня, тренер Валерія Вергунова показала нам, як можна прокачати одночасно і музичні здібності, і пластичність тіла. Що ж робилина тренінгу? 

   Не повірите -багато взаємодіяли одне з одним та перекладали цифри в рухи, які ставали музикою. Найважливіше те, що тренінг об’єднав людей із різними музичними смаками та вміннями, дозволивши відчути себе і реперами, і фольклористами, і академічним хором, і трупою пальчикового театру. Головний здобуток – студенти оволоділи такою непростою музичною формою, як “канон” та «мякими навичками» командної творчої роботи.

   Дякуємо худруку та тренеру за приємні музичні перфоменси : )

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет