Міждисциплінарна історико-філологічна конференція “Актуальність праць Івана Івановича Огієнка (Ілларіона) (1882-1972)”

10 лютого на платформі Zoom відбулася міждисциплінарна історико-філологічна конференція “Актуальність праць Івана Івановича Огієнка (Ілларіона) (1882-1972)”, з нагоди 140-річчя відомого поета, лінгвіста та видавця, що об’єднала небайдужих студентів і ліцеїстів міста Чернігова.
Організатори – доценти кафедри української мови та літератури Олена Сазонова та Світлана Шуміло.
З вітальним словом виступила Надія Янкова, заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Пані Надія розповіла про поета з літературознавчого погляду. Продовжили доповідь студенти 1,2 та 3 курсів філологічного та історичного факультетів. Також до диспуту долучилася група ліцеїстів історико-філологічного напрямку Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді на чолі з пані Галиною Сердюк, -заступником директора з навчально-виховної роботи освітнього закладу.
Незрівнянними були і наші ведучі: студентка 2-го курсу філологічного факультету Аліна Доброскок та аспірант інституту історії Володимир Чистяков.
Говорили про величезний внесок Івана Огієнка у культурну, політичну та духовну спадщину українського народу. Учасники конференції мали змогу поставити в чаті одне одному запитання. У кінці зібрання окреслили низку цікавих спостережень, підбили підсумки.

Дякуємо всім присутнім за можливість поринути у світ незвичайної та багатогранної постаті Івана Огієнка .Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нашої дружньої родини.
Підготуватала Настя Гащенко, студентка філологічного факультету.


Створено записів: 185

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет