Міжнародна наукова конференція: «Феномени каяття та спокути в історії та художній літературі»

Вчора, 10 грудня 2021 року в НУЧКу, на онлайн платформах Zoom, відбулася міжнародна наукова конференція на тему: «Феномени каяття та спокути в історії та художній літературі» її провели: філологічний факультет разом з Навчально-науковим інститутом історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського та Науково-дослідним центром вивчення історії релігії та Церкви імені Лазаря Барановича.

З вітальним словом виступили: перший проректор НУЧК, доктор історичних наук, професор Володимир Олександрович Дятлов, а також директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. М. Лазаревського, кандидат історичних наук, професор Олександр Борисович Коваленко.

Свої доповіді представляли: доктори філологічних, історичних та філософських наук, а також доктор технології. Кандидати філологічних, філософських та історичних наук, кандидат мистецтва. Доцент української мови. Аспірантка кафедри літературознавства, молодший співробітник відділу давньої літератури, старший викладач кафедри української літератури.

Кожному, хто мав змогу бути присутнім на цьому заході, випала неймовірна можливість: поринути в сиву давнину – часи Христа і послідовно, аж до наших днів, прослідкувати через призму тисячоліть і людських уявлень – феномен каяття та спокути. Осмислити ці явища в новій інтерпритації. Подумки полинути в біблійні сюжети і зовсім інакше збагнути їх підтексти… Зрозуміти суть і мотиви каяття та спокути.


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет