Таємничий Йоль на філологічному факультеті

Таємничий Йоль на філологічному

21 грудня є особливим днем для германських етносів. Цього дня з давніх часів відзначали таємниче свято Йоль, на яке чекали з особливим занепокоєнням. Саме на цю дату припадає найкоротший день і найдовша ніч у році. 

Вже в п’яте до свята Йоль на філологічному факультеті відбувся традиційний концерт гурту RAVENHEART, який представив слухачам музичну програму «Запитай Ворона».

Колектив з творчих викладачів та студентів виконує пісні українською, англійською (давньою та сучасною), німецькою та російською мовами під акомпанемент гітари, скрипки, блок-флейти, ударних. 

Тематика пісень зазвичай пов’язана з міфологічними та епічними сюжетами, альтернативними фентезі-світами, питаннями історичної спадщини та філософського осмислення буття. 

Специфічне виконання пісень і загадкова атмосфера, на думку виконавців, змушує слухачів замислитись над питаннями, котрим зазвичай не приділяється увага; оцінити себе і свої перспективи у наступному році, побачити себе на місці персонажів пісень і спробувати змоделювати варіанти власної взаємодії зі світом … 

Створено записів: 182

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет