Театр EX LIBRIS розкрив обійми

20.01.2020 – саме на цю дату припало святкування шостого дня народження нашого театру. День, коли усі покоління акторів змогли не просто зібратися за одним столом , а отримати насолоду від спілкування та видовищ.

   Традиційним «гвіздком програми» є приготуваня самоіронічного “капусника”. Актори порадували одне одного ефектною пародією на Аладіна а-ля Тарантіно, фантазією у стилі ” What if …” , де художнім керівником ставали по черзі і встановлювали свої порядки. 

   Студентка  Іра Жара, а у минулому наша акторка та хореограф, спровокувала пригадатиусі танці з попередніх вистав. Лєра Іценко продекламувала монолог у якому було відтворено хронологію театру очами новачка. І звісно не обійшлося без музичних подарунків з сімейного театрального репертуару, які зробив наш актор, нині педагог-організатор ЗОШ №33 Василь Остапчук та теплих тренінгів від Вікторії Ліщук,перекладача та вчителя англійської мови, які вже не один рік об’єднують різні покоління театру воєдино. І це ще не все. Також традиційно ми провелиі посвяту новачків в актори через завдання на гнучкість розуму. 

   Родзинкою свята стала демонстрація нового логотипу, який створила відома українська дизайнерка Анна Берген (Величенко), випускниця філологічного факультету. Варто згадати теплим словом і наших акторок-господинь, які відповідали за різноманіття страв. Випускниці Софії Цуркан (Аксюті), а нині керівниці анімаційної агенції та магістранту Сергію Тимощуку – великий респект за інтерактивне ведення програми та музичний супровід. 

   Окремо хочемо подякувати художній керівниці, к.філос.н, доценту Марині Каранді, яка є першопричиною нашого театру. Вона присвятила EX LIBRISівцям вірш-діалог з видатним режисером Леонідом Філатовим, мотивуючи студійців дорослішати, але і не забувати чистоту дитячого серця у естетичному та філософському сенсі.    Дружні обійми студентського театру розкрито, завжди раді випускникам і новачкам, як на січневих капусниках, а особливо – на показах наших вистав. Далі буде…

Створено записів: 182

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет