Форум «ВСТУПАЙ 2020»

   9 листопада філологічний факультет щиро розкрив свої обійми для абітурієнтів, адже в НУЧК імені ТГ. Шевченка відбувся форум «ВСТУПАЙ 2020». Активні студенти різних курсів працювала на локації «актова зала» під керівництвом доц. Світлани Гергуль. На локації другого поверху, під умовною назвою «філфак», теж вирувало життя: 14 студентів і магістрантів, організованих кафедрами факультету втілювали найрізноманітніші активності.

   Від доцента кафедри філософії та культурології Марини Каранди студенти втілили купу ідей та зреалізували для старшокласників гру в культурологічне лото, фотографувалися біля літературних персонажів улюблених англійських казок. Можна було отримати передбачення від справжніх британських феєчокта взяти для ознайомлення буклет від міс Філологічної Фантазії чи перевірити ерудицію у вікторині зі смаколиками «Українська культура з Князівною –Жабою», яку проводила доцент Вікторія Пуліна.

   Справжньою родзинкою заходу став живий музичний супровід, який нам подарував магістрант Вадим Юрченко. Доцент кафедри української мови та літератури Олена Сазонова вигадала від студентів для абутурієнтів оригінальне вітання «обійми мене» та отримання квитків на потяг до країни Філології. Студентки 3 курсу не давали шансів занудьгувати під час гри «Весела фонетика та фразеологія» або «Літературні пазли». Дуже користувався попитом серед відвідувачів майстер-клас із каліграфії старослов’янською від кандидата філологічних наук Світлани Шуміло. Викладачі кафедри германської філології – доценти Тетяна Чередник та Леся Пікун, дивували грою «Фраза дня» з цукерками. Кафедра іноземних мов – грою «Німецька – це легко!», яку проводили викладачі Анатолій Попсуй і Наталя Уланович. Кафедра педагогіки та методики викладання іноземних мов завершила насичену програму вікториною «Країнознавство», яку підготувала доцент Анна Гриценко.

   Форум згуртував студентів і викладачів філологічного факультету. Особливовідчуття єдиної родини з’явилося коли всі разом, добре попрацювавши, ділилися враженнями та смакували кавою з випічкою на одній з кафедр.

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет