ХVІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Кафедра педагогіки та методики викладання іноземних мов філологічного факультету НУЧК щоосені із колегами з інших держав проводить традиційну міжнародну наукову конференцію. Ця конференція була започаткована доцентом, кандидатом педагогічних наук, Екс-президентом української філії всесвітньої асоціації викладачів англійської мови для носіїв інших мов TESOL-Ukraine Світланою Леонідівною Бобир ще у 1994 році. І з перервами проводилася майже щороку.

XVІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Мовна освіта: виклики сучасності» відбулася 8-9 жовтня 2021 р. У зв’язку з пандемією, конференція вже вдруге проводилась онлайн. Виклики сучасності виявились новими можливостями: останнім часом колеги з інших країн не завжди мали змогу взяти участь у конференції особисто. Онлайн формат дозволяє зустрітися й обговорити актуальні питання мовної освіти, поділитися досвідом навчання і викладання іноземних мов у різних країнах. Обговорення викликів сучасності у мовній освіті показало, що проблеми навчання і викладання іноземних мов у нас схожі і напрямки їх вирішення нас також згуртовують. 

Учасники конференції домовились наступну конференцію присвятити висвітленню проблем діалогу культур в епоху цифровізації.


Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет