Челендж по-філологічному

     Постать Лесі Українки відома на ввесь світ. Її твори вивчають у школах, університетах, драми Дочки Прометея оживають на сценах театрів та перед режисерськими камерами. Однак, попри таку популярність, багато людей лише поверхнево ознайомлені з життєвим та творчим шляхом талановитої, неперевершеної, сильної жінки Лариси Петрівни Косач.

    Студенти ІІІ курсу, філологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка вирішили поглибити знання про постать Лесі Українки й поділитися інформацією з усіма бажаючими. Таким чином, 15 лютого відбулася відкрита лекція, на яку завітали студенти ІІ курсу та лаборант кафедри української мови та літератури.

   Студенти-лектори змогли відшукати цікаву, не типову для шкільних підручників, інформацію стосовно життя та творчості Лесі Українки, декламували вірші поетеси, а також переглянули відеоролик з віршем «Давня весна», який поклала на ноти та заспівала Tetiana Maria (Тетяна Остапович, співачка з Канади). Велику увагу студентки приділили атмосфері заходу: усі були вдягнені у вишиванки, під час виразного прочитання віршів вмикали спокійну ніжку мелодію, зробили підбір старих фотографій із зображенням поетеси.

   Важливо зазначити, що подібні заходи стали гарною традицією на філологічному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, адже минулого року, студенти ІІІ курсу також влаштували відкриту лекцію, де ознайомлювали своїх гостей з маловідомими фактами життя та творчості Лесі Українки. Тож тепер естафета передається наступному поколінню студентів.

Примоченко Анастасія, 

Фотограф Замятіна Оксана


Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет