ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

В четвер, 16 грудня відбулася церемонія нагородження ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови. Завдяки організаційній та мотиваційній діяльности Тетяни Хомич, студенти І-VI курсів філологічного факультету мали змогу зареєструватись в системі HUMAN і приєднатися до наймасштабнішого в Україні конкурсу з української мови. ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови тривав протягом 4 тижнів (з 12 листопада по 5 грудня), студенти перевіряли свої знання з української мови та вдосконалювали їх, виконуючи тестові завдання на платформі HUMAN. 

 І ось настав день оголошення результатів, церемонію нагородження ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови розпочав заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Артур Селецький. Під час заходу Олександр Авраменко, Олена Артеменко та Вікторія Савинець розповідали про особливості організації і проведення, специфіку завдань марафону, було оприлюднено рейтингову таблицю.

 Вітаємо учасників з успішним проходженням марафону і бажаємо якомога більше отримувати цікавого досвіду на шляху до вдосконалення мовної та мовленнєвої культури.


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет