5 головних секретів Студреспубліки

Де, коли і як

З 21 на 25 серпня у селищі міського типу «Лазурне» Херсонської області відбувся Всеукраїнський етап заходу Студреспубліка. Щодо цієї великої всеукраїнської організації ми мали можливість поспілкуватися із студенткою філологічного факультету нашої альма-матер Поліною Компанієць, яка є депутатом студентського парламенту України з 2020- року.

Чим приваблива Студреспубліка і що це за «звір»

Студреспубліка –  це суміш інтелектуальної активності й дозвілля. Ця організація у зручний спосіб формує політичну свідомість громадян.

До організаторської діяльності долучалися люди, яким небайдужа політична компетентність студентів: юристи, економісти, спеціально запрошені спікери.

Чи відбулася подія в межах Чернігівського регіону

Звісно. Однією з організаторок регіональної Студреспубліки в Чернігівській області, яка припала на 17-18 серпня стала вже згадувана Поліна Компанієць. За словами студентки, наступний рік обіцяє бути не менш насиченим і цікавим.

Учасники, які увійшли до магістрату 2021-2022 разом з Поліною долучались до суб-фестивалей: «Студентська Мафія», поетичного «Леся-фест» тощо. У майбутньому передбачено Всеукраїнські заходи від студентського парламенту України, до якого вдруге увійшла Поліна. Вже два роки поспіль дівчина повертається з перемогою.

Студреспубіка і дистанційна робота: перевага чи недолік

Провести Студреспубліку в умовах дистанційної роботи можливо, але з практичним утіленням біда.Онлайн-формат не дозволяє повною мірою відчути атмосферу живого спілкування.

Про позитивне поговоримо

Оргдіяльнісний формат це перш за все спілкування з приємним бонусом у вигляді політичної гри, де можна познайомитися з новими людьми, знайти друзів, показати власні можливості й зарядити інших на позитив.

Безперечно, Студреспубліка – це нова сходинка на шляху формування свідомого політичного вибору наших громадян. Тож побажаємо їм сил і натхнення продовжувати таку важливу для країни справу.

Підготувала Світлана Вовк


Створено записів: 182

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет