Конкурс з декламації “Каліграма”

18 травня об 10:00 на платформі Zoom відбувся дебютний конкурс з декламації «Каліграма». Долучитися до конкурсу могли усі охочі, тож вірші декламували як учні, так і студенти різних вікових груп. Метою конкурсу було поглиблення художньо-естетичного виховання молодого покоління, покращення культури мовлення учнів та студентів, удосконалення навичок декламування та ораторського мистецтва. Родзинкою конкурсу стало те, що все відбувалося не в режимі конкуренції, а в дружньому теплому колі людей, які бажали поділитися прекрасним – декламуванням своїх творів та творів інших авторів, які припали їм до серця. 
   Для об’єктивнішого оцінювання учасників, журі складалося не тільки з наших прекрасних викладачів – Сазонової Олени Володимирівни та Світлани Михайлівни Шуміло, а й зі студентів 3 курсу філологічного факультету – Ольги Марченко та Білогури Олександра. 

І нарешті момент, якого з нетерпінням чекали наші учасники – оголошення результатів конкурсу:

Перше місце серед учасників за виконання власної поезії посіли

Авраменко Софія (студентка 2 курсу), Лисенко Анастасія (студентка 2 курсу), Прима Катерина (учениця ЗЗСШ №3 м.Чернігова).

За вишукане прочитання поезії, оригінальність інтонування та вправне володіння голосом І місце виборола Чорномаз Оксана (студентка 3 курсу) ІІ місце розділили Вовк Світлана, Гринько Ірина, Лазаренко Діана, Сай Катерина, Сердюк Тетяна (студентки 3 курсу), які вдало добрали для декламації вірш, змогли продемонструвати авторський задум, вигадливо підійшли до інтерпретації мелодики творів.

У номінації «Оформлення декламації» продемонстрували креативний підхід та чуттєве виконання поезій, тому журі присудило І місце чотирьом конкурсанткам: Вакулі Марії (студентка 4 курсу), Дар’ї Сіліні (студентці 4 курсу), Баланчук Олені, Трубіній Карині (студентки 2 курсу).

Окрему номінацію, на розсуд журі, сформували на конкурсі учні 5-7 класів. Відтак вони розділили ІІ місце: Сердюк Ярослав, учень 7-Б класу Талалаївської ЗЗСО І-ІІІ ступенів( учитель Бондаренко Галина Михайлівна), Ракович Аліса, учениця 5-Б класу ЗСШФМП № 12 м.Чернігова (учитель Хропата Світлана Іванівна), Під гайна Анастасія, учениця 5-Б класу ЗСШФМП № 12 м.Чернігова (учитель Хропата Світлана Іванівна).

На завершення, хочемо сказати, що всі були талановитими, без винятку! Дякуємо Вам за активну участь та за емоції, які ви подарували одне одному своїм декламуванням  цього весняного дня. Надихайтесь та надихайте!


Створено записів: 182

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет