Гуманітарна освіта в умовах сьогодення

В останній календарний день весни – 31 травня 2021 року – відбулася навчально-наукова конференція «ГУМАНІТАРНА ОСВІТА В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ». Зважаючи на теперішні реалії, захід проходив на платформі ZOOM. Зустріч відбувалася у такі послідовні  етапи: пленарне засідання, круглий стіл, історико-літературна секція №1, літературна секція №2, методична секція.
У конференції брали участь як досвідчені науковці, так і аспіранти, магістранти та студенти 1-4 курсів. Окрема подяка за теплу атмосферу модераторам заходу: Світлані Шуміло, Олені Сазоновій, Дар’ї Сироїд, Катерині Вострецовій, Ользі Лілік, Володимирові Солохненкові.
Конференція пройшла дуже продуктивно, оскільки пролунала неймовірно цікава й корисна інформація, зокрема про актуальне сьогодення гуманітарної освіти та перспективи на майбутнє. Доповідачі з радістю поділилися власним науковим досвідом і результатами своїх досліджень, створюючи жваві дискусії.
Попри те, що зустріч відбувалась онлайн, вона пройшла в неймовірно теплій, дружній атмосфері, залишивши приємний слід від спілкування.


Автор: Павленко Діана

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет