День студента-англійця

Якщо ви опинилися тут, ми вважаємо, що вам буде цікаво ознайомитися з одним днем із життя студента Андрія. Ми спостерігали за ним протягом дня і він, здається, не був проти. Принаймні, ми на це сподіваємось =). Ви уявили Андрія, який з’явився на парі, точніше, після того, як ліг у ліжко та відкрив ноутбук, буде слухати чергові нудні лекції й уплітати смачний сніданок? Якщо так, то ви ну дуууже глибоко помиляєтесь і маєте найбанальніші стереотипи про філологів (до речі, у цьому відео ми зруйнували їх вщент).

Ви вже пройшли такий складний шлях, тому ми привідкриємо вам завісу того, як проходив цей день в Андрія.

Це не Андрій =)

Викладач уже на першій парі запитує Андрія не тільки найпопулярніше «how are you?», а ще й цілу низку питань про його життя, хобі й захоплення, уже очікуючи від нього відповідь in English. Це що виходить? Що це не просто лекція, а відразу кроки для подолання мовного бар’єра та коректного вираження своїх думок! Навіть у програмі вивчення мови зазначено 0 лекцій та приблизно 120 годин практичних занять. 120 годин!
Андрій — файний хлопець, який навіть не очікував, що, сидячи в кріслі, можна раптом заговорити іншою мовою, тому він почав згадувати всі ті часи і граматичні конструкції англійської мови, а на додаток, ще і слідкувати за своєю вимовою, щоби викладачу й носіям мови не різало слух.)) До речі, добре, що ми про це згадали, бо наступна в нього пара якраз на відпрацювання «улюбленого» звуку «th». На таких парах ви маєте бути готовими до того, що ваш язик буде страждати на шляху до чіткої вимови високого рівня. Sorry, але без цього ніяк!)
Після продуктивної пари з англійської мови Андрій має змогу трішки розслабитись під час обговорення прочитаних стародавніх міфів. Але й тут його чекають численні імена Богів, які треба не плутати, тому він виписав їх у зошит та намагається запам’ятати ще когось, окрім Зевса й Афродіти.
Далі на нього чекає філософія. Андрій ще не знає, що філософствувати — це не тільки висловлювати певні «заумні» думки, а це ще означає, що можна тестувати та вибудовувати свої навички аргументації під час дискусії з викладачем, з кожним разом дізнаючись про нові, незвичайні філософські теорії, концепції й ідеї.

І насамкінець питання, а що ж там із домашкою? А домашнім завданням з англійської буде ретельне наслідування носіїв мови та повторення вголос усіх зразків мовлення задля блискучої вимови! Нічого складного) Андрій повністю задоволений днем і вже готується відвідати завтра ораторське мистецтво й курс із критичного мислення, де він навчиться відрізняти правдиву інформацію від фейків та ретельно аналізувати все, що трапляється в Інтернеті.


Можливо вам також буде цікаво: 


Створено записів: 185

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет