English Teacher Development Institute on Media Literacy

2 листопада на філологічному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбувся English Teacher Development Institute on Media Literacy, міжнародний тренінг для вчителів іноземних мов. Захід проходив за підтримки Регіонального офісу з питань викладання англійської мови (RELO), відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.

   Семінари в рамках розширеного тренінгу проводили учасники програми «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат Державного департаменту США (English Language Fellow Program)» Венді Фінлейсон (Україна, Суми) та Франциско Ресто(Україна, Киів). Учасники заходу мали можливість проаналізувати рівень медіа-освіти в Україні та дослідити ефективні інструменти розвитку медіа-грамотності учнів та студентів під час вивчення англійської мови.

   Головний організатор тренінгу, доцент кафедри іноземних мов Торубара О.А. розповіла присутнім про іі власний шлях до медіа грамотності: участь у всеукраїнському проекті фасилітаторів онлайн навчання, запровадженні в університеті академічного курсу «English for Media Literacy”, публікаціі навчального посібника з курсу, виступ на TEDxIvanaFrankaStED в якості спікера. Організація English Teacher Development Institute on Media Literacy – її наступний крок на шляху популяризаціі медіа-освіти.

   «Кафедра іноземних мов філологічного факультету регулярно проводить зустрічі з закордонними колегами-педагогами, на захід подібного масштабу ми наважились вперше», – говорить співорганізатор тренінгу, завідувач кафедри Городнича Л.В.. У планах – регулярні зустрічі задля підтримки та розвитку спільноти вчителів іноземних мов міста та області.

    Учасниками тренінгу стали близько 50 шкільних вчителів та викладачів ЗВО з Козельця, Остра, Ічні, а також Ніжина, Славутича, Чернігова, Києва. Кожен отримав сертифікат про 6 годин підвищення кваліфікаціі на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

   До організаціі заходу активно долучились магістранти та студенти філологічного факультету, для яких тема медіа-грамотності є надзвичайно актуальною.

   Кафедра іноземних мов пишається досягненнями своїх викладачів, зокрема активною участю Торубари О.А. у грантових програмах, та сподівається на нові цікаві та корисні зустрічі з колегами.

Створено записів: 185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет