Інформація для абітурієнтів

Чому варто обрати наш університет?

Ви зможете здобути в ньому педагогічну освіту, яка завжди вважалася однією з найбільш універсальних, гуманних і потрібних людям.
Наш університет має багату історію, знаний в Україні та за її межами, що й було підтверджено присвоєнням йому статусу національного 2010 року.
Університет розташований у місті Чернігові – неповторному, історичному й архітектурному центрі древньої Русі, де й до сьогодні збереглись унікальні пам’ятки давньої культури.
Поліський край з його мальовничими краєвидами, густими лісами й духмяними луками, ясноокими озерами й величною Десною зачаровують кожного, хто хоч раз відвідав наше місто. 


Де можна здобути цю професію? Як вступити на обрану спеціальність?

На спеціальність «Мова і література (англійська). необхідно подати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, іноземної мови, історії України або географії.

На спеціальності «Українська мова і література та редагування освітніх видань», «Українська мова і література. Додаткова спеціальність: англійська мова» «Українська мова і література та художня культура» подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, історії України, іноземної мови або географії.


Відео


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет