Soft skills

Професійне спілкування

У нашому університеті заняття з основ професійної етики проходять дуже цікаво та незвичайно.

3 курc філологічного факультету мав змогу відчути це на собі. Професор Марина Столяр провела декілька пар з розвитку навичок професійного спілкування у цікавий спосіб. 

Під час занять студенти мали змогу реалістично пройти процедуру працевлаштування. Кожен із студентів навчився правильно оформляти своє резюме та представляти його. Усі філологи брали на себе роль спочатку роботодавця, а потім працівника, який проходив співбесіду.

Студенти вчились демонструвати свої найкращі професійні та людські якості під час конкурсу з прийому на роботу, а наприкінці заняття кожна група фотографувалась зі своїми першими резюме на згадку.


Фахівці-творчі особистості

Навчальні дисципліни, що включені до ОП, передбачають підготовку фахівця-творчої особистості, що прагне до постійного самовдосконалення в педагогічній професії та опанування сучасних освітніх технологій. Підтвердженням її ефективності є значна кількість випускників магістратури, що в різних форматах долучились до реалізації завдань НУШ, високий відсоток магістрів, що успішно розпочали власний бізнес, основою якого став розвиток системи позашкільної освіти. Роботодавці бізнесових структур окремо підкреслюють здатність підготовлених у межах ОП фахівців коректно вибудовувати комунікацію з клієнтами, самостійно окреслювати проблеми, що виникають у професійній діяльності, пропонувати оптимальні шляхи для їхнього вирішення, працювати в команді над груповими проектами.

Соціальні навички студенти магістратури набувають під час їхнього залучення до різних форм соціалізації в ЗВО, ЗОШ, на підприємствах (через взаємодію з роботодавцями) тощо. На філологічному факультеті, зокрема кафедрою германської філології, студенти активно залучаються до участі в інтерактивних іграх, круглих столах, тренінгах, діяльності лінгвістичного гуртка, в курсі Академічної доброчесності тощо, що сприяє розвитку комунікабельності, партнерству, доброзичливості, порядності тощо. У межах факультету це також реалізується в межах грантової програми Жан Моне, Еразмус+, серед заходів якої є соціально-політичні дебати, конференції тощо. Активний вплив на процес розвитку softskills через залучення студентів магістратури до діяльності гуртків, участі в окремих освітньо-виховних заходах (вистави театру АмаТеа, соціального театру “EX LIBRIS”, засідання Lingvist-X, акції літературно-методичної майстерні, виконання творчих завдань під час вивчення іноземних мов тощо).

Сертифікати:


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет