Спортивне життя факультету

Девіз нашого університету : “В здоровому тілі – здоровий дух”, тому велика увага на філологічному факультеті приділяється розвитку фізичної культури та спорту, формуванню здорового способу життя студентів та викладачів.

В нашому університеті є всі умови для занять фізичною культурою та спортом – є великий спортивний зал, тренажерний зал, спортивний майданчик. В достатній кількості маємо спортивне знаряддя. 

Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі: працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, настольногу тенісу, легкої атлетики, аеробіки, шахів, шахматів.
Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров’ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом до кожного. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.

В стінах університету проходить багато спортивних свят та вікторин: “День здоров’я”, туристичні походи, екскурсії, турніри серед студентів та викладачів різних факультетів.

Протягом року проходить спартакіада з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футбол, настольний теніс, легка атлетика, шахи. Кращі студенти-спортсмени входять до збірних команд факультету та захищають честь університету поза його стінами. 
Спортивні команди університету, а зокрема філологічного факультету, беруть участь в міських, обласних та всеукраїнських змаганнях.


Створено записів: 212

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Філологічний факультет